Blog
13.03.2012
V čase, keď som vyrastal, bol typickým hrdinom našich čias Winnetou. Ten, ktorý bojoval za dobro,...
26.02.2012
Ako súčasný konzultant pre efektívny manažment ľudských zdrojov aorganizácie firiem a bývalý Country manager minimálne...
05.02.2012
Rád by som si z definície pojmu predátor zobral tú pozitívnu stránku a pozeral na...
05.02.2012
V predvolebnom čase sa ani kandidáti jednej strany nemusia rozprávať. Sú totiž konkurenti. A keď...
Späť na Blog

Starí psi sa spoliehajú sami na seba - preto krúžkujte Pridané: 05.02.2012

V predvolebnom čase sa ani kandidáti jednej strany nemusia rozprávať. Sú totiž konkurenti. A keď nový "mladý chachar" osloví súčasného poslanca na diskusiu, pretože sú rodáci z jedného regiónu, nestojí mu ani za pozornosť ani za chvíľu času.

Voľte, prosím, tých, ktorí zostali nohami na zemi a nemajú z pozície poslanca NR SR svoju živnosť.

V čase pred voľbami som začal rozmýšľať nad tým, s kým je možné a vhodné spojiť sily, aby sme spoločne dokázali prejsť cez brány parlamentu a podporiť okrem všeobecneprospešných bodov volebného programu (tak potrebných a) platných pre celé Slovensko aj špeciálne túžby, plány a potreby jednotlivých regiónov. Z tohto webu viete, že mám blízko (nielen, ale aj) k Záhoriu, Turcu, Liptovu a Zemplínu, kde žijem alebo tam siahajú moje korene. Všetko sú to regióny, s ktorými som prepojený a vnímam veľmi citlivo, čo sa v nich deje a ako sa ľuďom v nich žije.

Oslovil som preto rôznych ľudí z kandidátky SDKU-DS, aby som navrhol diskusie o možnom spoločnom postupe, aby sme sa navzájom veľmi korektne a čisto podporili. Na moje prekvapenie ( a prepáčte mi ten idealizmus v mojom veku...) napríklad súčasný poslanec, ale zatiaľ nebudem menovať, nebol schopný ani len zavolať naspäť na odkaz, ktorý som nechal u jeho asistenta  počas celých dvoch týždňov. Nuž, byť poslancom znamená byť veľmi dôležitý a zaneprázdnený...

A ja, s číslom 136, asi nie som ten, kto by ich dostal na ich doteraz vyárendované miesto v parlamente.

Vôbec nejde o to, či sa tam dostanem alebo nie. Nie som na to odkázaný.

Ide mi o to, aby ste pri voľbách využili možnosť krúžkovania a posunuli do parlamentu tých, ktorí sa budú baviť s "obyčajným" občanom, zdvihnú mu telefón a nájdu si naňho čas.

A pošlite do kelu tých, ktorí sa stihli "nafúknuť" a dostať do oblakov, odkiaľ na vás - voličov - nie je už vidieť...

Vopred vám za to ďakujem.


Boris Lukáč Váš budúci poslanec

Potrebujeme pravicovej politike vrátiť slušnosť, vážnosť, zrozumiteľnosť a dôveryhodnosť v očiach našich občanov, inak sa rýchlo blížime k novému februáru 1948.

Kontakt
V prápade otázok ma môžete kontaktovať cez kontaktný formulár.

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]